.
F.A.Q

Oferta

Czy moje zamówienie jest realizowane jeśli nie otrzymałem maila?

Po dokonaniu rejestracji gwiazdy otrzymasz email z potwierdzeniem w ciągu kilku minut. W oddzielnym mailu otrzymasz także numer Twojej przesyłki tak, abyś mógł śledzić jej położenie. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś maila potwierdzającego po 60 minutach od złożenia zamówienia należy wysłać e-mail na adres pomoc@yourstar.pl w temacie wpisując nazwę gwiazdy jakiej dotyczy zamówienie.

Szukam ogólnych informacji na temat produktu (koszty, sposób wysyłki, sposób płatności)?

Wszelkie informacje zostały przedstawione w zakładce Oferta. Możesz przejść tam klikając tutaj. Koszt prezentu YourStar jest różny w zależności od wybranego zestawu. Wysyłka jest bezpłatna. Możesz zapłacić online przy pomocy karty kredytowej, PayPal lub za pośrednictwem przelewu bankowego.

Jakie są możliwości płacenia?

Oferowanymi przez nas możliwościami zapłaty za nasze produkty jest wpłata pieniędzy na nasze konto bankowe, zapłata za pobraniem lub szybka płatność internetowa(za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl). Serwis Dotpay.pl oferuje Państwu możliwość zapłaty kartą kredytową, systemami transakcji internetowych(np. PayPal) oraz realizacji przelewów natychmiastowych(np. Multitransfer).

Czy mogę zwrócić produkt?

Tak. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony możesz zwrócić produkt i otrzymać pełny zwrot w przeciągu 10 dni od zakupu. Chcemy by nasi klienci docenili prezenty i byli szczęśliwi, jeśli nie my także nie jesteśmy zadowoleni.

Co jeżeli zrobiłem literówkę w certyfikacie i potrzebuję drugiego?

Proszę się z nami skontaktować jak najszybciej i poprosić o ponowne wydrukowanie. Będziemy zadowoleni mogąc nanieść poprawki i wydrukować nowy certyfikat dla Ciebie bez dodatkowych kosztów. Jedyne za co będziesz musiał zapłacić to wysyłka poprawionego certyfikatu.

Czy będę w stanie zobaczyć konstelację?

Tak, będziesz w stanie zobaczyć konstelacje gołym okiem. Oczywiście, niektóre konstelacje są łatwiejsze do zobaczenia niż inne. To jak długo konstelacja jest widoczna zależy od lokacji konstelacji we wszechświecie i części świata, z której patrzysz w niebo.

Czy mogę zamówić duplikat mojego certyfikatu?

Oczywiście. Wydrukujemy Twój certyfikat, jeśli będziesz chciał dodatkowo oprawimy w ramkę i wyślemy na podany adres. Proszę skontaktuj się z nami mailowo, a będziemy mogli pomóc.

Czy będę mógł zobaczyć moją gwiazdę?

Tylko garść gwiazd jest widoczna gołym okiem. Większość gwiazd w naszym rejestrze jest poza zasięgiem oka. Żeby je zobaczyć będziesz prawdopodobnie potrzebował teleskopu. Innym sposobem na znalezienie Twojej gwiazdy jest skorzystanie z naszego rejestru gwiazd. Wystarczy znać numer katalogowy gwiazdy, który widoczny jest na Gwiezdnym Certyfikacie.

Dostawa

Ile kosztuje wysyłka?

Wysyłka jest całkowicie darmowa za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Gdzie jest mój prezent?

Możesz sprawdzić status zamówienia klikając tutaj. Będzie potrzebny Ci numer paczki, który został do Ciebie wysłany w mailu potwierdzającym wysyłkę Twojego zamówienia.

Jak długi jest czas dostawy?

Zależy to od miejsca dostawy. Z naszej strony zobowiązujemy się realizować Państwa zamówienia w ciągu jednego dnia roboczego. Czas dostawy do poszczególnych Państw kształtuje się następująco: • Polska – 1 dzień roboczy; • Niemcy, Austria, Dania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia – 2 dni robocze; • Wielka Brytania, Francja, Szwajcaria, Włochy, Słowacja, Szwecja – 3 dni robocze; • Inne kraje – 4-6 dni roboczych.

Pomyłki i problemy techniczne

Nie udało mi się złożyć zamówienia!

Proszę wysłać e-mail, na adres pomoc@yourstar.pl w temacie wpisując „zamówienie”.

Prezent

Czy moja gwiazda jest wyjątkowa?

Tak. Każda gwiazda nazywana jest w rejestrze Sky Star Registry tylko raz. Możesz dokonać rejestracji tutaj.

Czy mogę wybrać samodzielnie współrzędne gwiazdy?

W tej chwili niestety nie jest możliwe, aby wybrać własne koordynaty gwiazdy. Dajemy państwu możliwość wybrania konstelacji do której ma należeć dana gwiazda.

Sky Star Registry

Czym jest Sky Star Registry?

Nazwanie Gwiazdy jest unikalnym prezentem, który dostarcza Ci możliwość nazwania jednej lub więcej gwiazd z bilionów gwiazd we wszechświecie. Dostarczymy Ci m.in. spersonalizowany certyfikat noszący wybrane imię.

Czy kupuje gwiazdę?

Nie. Nie posiadamy gwiazd, są one dobrem wspólnym więc nie możemy ich sprzedawać. Nasza usługa jest jak adopcja. Gwiazda łączy się z kimś bliskim. Jest czymś co możesz wskazać i wiedzieć, że tam gdzieś daleko jest coś wyjątkowego dla ciebie, jednak bez posiadania prawa własności do tej rzeczy.

Czy moja gwiazda będzie rozpoznawalna?

Nazywanie gwiazd jest raczej symbolicznym niż naukowym prezentem. Nasz katalog nie jest używany przez naukową społeczność. Astronomowie odnoszą się do gwiazd tylko za pomocą katalogowych numerów i koordynatów.

Czym są konstelacje?

Astronomowie podzielili niebo na tereny, które widać z Ziemi, tak by można było stworzyć sferyczną mapę wszechświata. Do tej pory nazwano 88 konstelacji.

Czy sprzedajecie dane osobowe firmom reklamowym?

Nie, za wszelką cenę chronimy prywatności naszych klientów.

Czym są katalogi gwiazd?

Przez wieki astronomowie stworzyli wiele katalogów gwiazd. Odnosili się do gwiazd za pomocą liczb i koordynatów. Nasz katalog odnosi się do nazw gwiazd - nazw wybranych przez Ciebie - i dlatego jest bardziej prywatnym prezentem niż naukowym katalogiem.

Sky Star Registry umożliwia nazwanie jednej z gwiazd na niebie imieniem ukochanej osoby! Rejestracja gwiazdy to unikalny prezent i doskonały sposób na uczczenie każdej okazji

Nie sprzedajemy gwiazd,
ale tworzymy niepowtarzalne prezenty.

Zaufało nam już 20658 osób!

Zobacz Rejestr
Ostatnio nazwane gwiazdy
Imię Gwiazdy
Numer Katalogowy
.